Jesteś tutaj:

Oferta

To, co wyróżnia nas wśród innych firm przewozowych oferujących wynajem busów i autokarów w Poznaniu jest fakt, że na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Klienta. Dbając o spełnienie nawet najwyższych wymagań Pasażerów, postanowiliśmy maksymalnie dostosować swoje działania do ich potrzeb i oczekiwań. Tym sposobem do floty samochodowej włączyliśmy komfortowe busy na wynajem mieszczące od 8 do 20 osób, a także autokary, dzięki którym możemy przewozić już od 49 do 59 osób. Każdy nasz bus posiada klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie i regulowane fotele. Stawiamy na różnorodność, która zapewnia nam komfort przy dostosowywaniu oferty oraz cennika do wymogów Klientów.

Jako nieliczni, wynajmujemy busy w Poznaniu i jesteśmy w stanie wychodzić poza schematy określane przez firmy transportowe. Zgłaszając się do nas nawet z nietypowym zleceniem na transport osób czy wypożyczenie busa masz pewność, że znajdziemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Lata doświadczenia i współpracy z wieloma klientami sprawiły, że swoje usługi rozszerzyliśmy o przejazdy dla wycieczek:

1) Turystycznych

Jednym z najlepszych okresów w roku jest czas, kiedy można wyjechać na wakacje. Firma PRIMEX chętnie towarzyszy urlopowiczom podczas ich wakacji, oferując bezpieczne i komfortowe przewozy autokarowe osób.

2) Szkolnych

Z doświadczenia wiemy, że dzieci oraz młodzież szkolna, uwielbiają wycieczki. Proponujemy zatem komfortowe przewozy pasażerskie, starając się zawsze zapewnić najmłodszym niesamowite wrażenia podczas wycieczek autokarowych. Nasi kierowcy szczególnie dbają o ostrożność podczas jazdy i wygodę dzieci w trakcie wycieczki. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa.

3) Firmowych

Wiele przedsiębiorstw zapewnia zatrudnianym przez siebie osobom tzw. przewozy pracownicze. Wsparcie w tej kwestii oferuje firma PRIMEX. W zależności od liczby dojeżdzających pracowników, oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe busy oraz autokary. Dzięki nam pracownicy są zawożeni i odbierani ze swoich zmian.

Pod hasłem wycieczek firmowych kryją się także imprezy integracyjne, w których chętnie pomagamy, realizując bezpieczny przewóz osób i wynajem autobusów. Możemy zaoferować krótkie wycieczki pracowników, jak i wypady na cały weekend.

4) Zespołowych

W tego rodzaju przewozach liczy się nie tylko komfort Pasażerów, ale także odpowiednie zapakowanie oraz zabezpieczenie sprzętu (muzycznego, sportowego itd.). Doświadczenie pozwala nam twierdzić, że wycieczki naszymi busami osobowymi z Poznania wraz z różnego rodzaju zespołami muzycznymi czy grupami sportowymi zawsze przebiegają w dobrej atmosferze.

Oferta obejmuje również wynajem busa z kierowcą, przewozy na imprezy okolicznościowe i transfery na lotniska.

Chociaż posiadamy siedzibę na terenie miasta Poznań, współpraca z naszym przedsiębiorstwem nie zamyka się wyłącznie w obrębie Polski. Stawiamy oczywiście na przejazdy krajowe, ale w swojej ofercie posiadamy także międzynarodowe przewozy autokarowe. Trasa wynajętego busa może rozpocząć się z Poznania, a skończyć na drugim końcu Europy. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów i sami staramy się bardzo często wychodzić z inicjatywą, wdrażając nowe, coraz to lepsze pomysły na przewozy busem. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię autokar na wesele czy transport na lotnisko – już przy pierwszych ustaleniach będziemy mogli określić cennik usług oraz warunki przewozów busem z Poznania. Zapewniamy, że każdy Pasażer będzie zadowolony z efektów, które zapewniają nasze usługi.

Opłaty kalkulowane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów i czasu postoju pojazdu.
Koszt usługi jest każdorazowo indywidualnie uzgadniany z Klientem.