Przewóz osób

Głównym profilem działalności firmy PRIMAX z siedzibą zlokalizowaną na terenie miasta Poznań są przewozy międzynarodowe i krajowe, które realizujemy z wykorzystaniem rozbudowanej floty pojazdów. Swoje usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm i instytucji, obsługując wycieczki, szkolenia, kongresy, wyjazdy sportowe oraz wiele innych wydarzeń.

Od samego początku działalności na rynku, stawiamy przede wszystkim na atrakcyjny cennik usług i profesjonalną obsługę, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie podróży. Swoich Klientów zawsze dowozimy do celu, wszędzie tam, gdzie chcą się znaleźć. Realizujemy nie tylko przewóz osób za granicę, ale także transport na lotnisko z Poznaniai każdego innego miasta w Polsce.

Nowoczesne i sprawdzone autokary

Działając jako profesjonalna firma przewozowa, dokładamy wszelkich starań, aby naszą flotę stanowiły wyłącznie nowoczesne i sprawdzone autokary, wyróżniające się doskonałym wyposażeniem oraz bardzo dobrym stanem technicznym. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie poddawane badaniom serwisowym, a dodatkowo każdy z nich został objęty niezbędnym ubezpieczeniem.

Do dyspozycji Klientów oddajemy także komfortowe minibusy, idealne do transportu niewielkich, kilkuosobowych grup. Są to pojazdy, które świetnie sprawdzą się zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych trasach. Zostały przystosowane do przewozu od kilku do kilkunastu osób. Każdy bus posiada klimatyzację, regulowane fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa oraz pojemny bagażnik, dzięki któremu mogą Państwo zabrać ze sobą nawet nieporęczne rzeczy. Na indywidualne życzenie możliwy jest wynajem busa z kierowcą, który bezpiecznie dowiezie pracowników, gości czy uczestników wycieczki do celu. Tego typu pojazdy mogą też stanowić świetną propozycję dla osób, których interesuje autokar na wesele, ale poszukują mniejszego i bardziej praktycznego środka transportu.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy

Realizując przewozy autokarowe współpracujemy wyłącznie z najlepszymi kierowcami. Są to doświadczone i doskonale wykwalifikowane osoby, które wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz bardzo dobrą znajomością zarówno polskich, jak i zagranicznych tras drogowych. Każdy z naszych kierowców posiada wszelkie niezbędne dokumenty uprawniające do przewozu osób zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy.

Szeroka gama usług transportowych

Chcąc sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynkowym i nieustannie rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy szeroką gamę usług transportowych, realizując przewozy pasażerskie zarówno dla firm, jak również dla osób prywatnych. Wychodzimy poza określone ramy, na podstawie których działają współczesne firmy przewozowe, realizując nawet najbardziej nietypowe zlecenia transportowe.

Do każdego powierzonego naszej firmie zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, każdorazowo oferując usługi świadczone zgodnie z indywidualnie przygotowywanym cennikiem. Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się na terenie miasta Poznań, pozostajemy do dyspozycji Klientów z całej Polski, świadcząc najwyższej jakości usługi na skalę międzymiastową oraz międzynarodową.

Oferujemy szeroką gamę usług transportowych, wśród których znajdują się między innymi:

  • wycieczki szkolne i turystyczne,
  • wyjazdy służbowe,
  • międzynarodowe przewozy autokarowe,
  • transfery z lotniska pod dom, dworzec, hotel, itp.,
  • wyjazdy firmowe i integracyjne,
  • imprezy o charakterze dyplomatycznym,
  • wyjazdy zakupowe,
  • przyjęcia okolicznościowe (wesela, koncerty, pokazy, itp.),
  • przewozy pracownicze,
  • transportów przesyłek i towarów.

Decydując się na korzystanie z usług transportowych świadczonych przez firmę PRIMAX otrzymują Państwo gwarancję niezawodności, punktualności i najwyższej jakości. Transport osób jest przez nas realizowany zawsze bezpiecznie i na czas, przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów, każdorazowo dokładnie sprawdzanych przed wyruszeniem w podróż.

Przewozy pracownicze

Jedną z podstawowych dziedzin działalności firmy PRIMAX są przewozy pracownicze, które realizujemy zarówno dla dużych zakładów, jak również dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki rozbudowanej flocie nowoczesnych busów i autokarów, możemy zapewnić wszystkim naszym Klientom przewozy na miarę ich oczekiwań. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone
w pasy bezpieczeństwa i elektroniczne systemy, takie jak ABS, ESP, itp.

Przewozy międzynarodowe

Poza transportem krajowym, naszą specjalnością są przewozy międzynarodowe. Chociaż siedziba naszej firmy jest zlokalizowana na terenie miasta Poznań, zagraniczne przewozy autokarowe organizujemy dla Klientów z całej Polski. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi i doskonale wyposażonymi pojazdami w bardzo dobrym stanie technicznym, które pozwalają w bezpieczny i komfortowy sposób osiągnąć cel podróży.

Transport na lotnisko

Obok przewozów pracowniczych, oferta firmy PRIMAX obejmuje transport na lotnisko. Usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych, poszukujących bezpiecznego i niezawodnego środka transportu, na który zawsze można liczyć. Specjalizujemy się w dowozie na lotniska w całej Polsce, realizując transport z portów lotniczych pod sam dom, hotel, dworzec czy w każde inne wyznaczone miejsce.