Jesteś tutaj:

O firmie

Jesteśmy firma transportową, która świadczy usługi przewozu osób w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Zajmujemy się tym, co jest nasza pasją, a Państwu przekazujemy cała nasza wiedze zgromadzona na przestrzeni lat.


Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu przy ul. Sytkowskiej 45, tutaj znajdziecie nasze biuro, parking z autami oraz pozostały zakres naszej działalności tj noclegi oraz odświeżacze powietrza.

To oczywiście tylko niektóre wyróżniki naszej firmy oferującej wynajem autokarów. Klienci, którzy już skorzystali z naszych usług, zawsze powtarzają, że oferujemy najlepsze przewozy busami w Poznaniu. Swoją ofertę cały czas staramy się rozszerzać na nowe lokalizacje, dzięki czemu oferujemy przewozy krajowe oraz międzynarodowe. Posiadamy bogate doświadczenie w wynajmowaniu busów i organizacji wyjazdów turystycznych, firmowych, szkolnych i innych. Swoje usługi możemy podzielić na krótkoterminowe (jak jednorazowe transfery na lotnisko czy wypożyczenie busa na przyjęcie okolicznościowe) oraz długoterminowe (np. przewozy pracownicze, realizowane z powodzeniem od kilku lat).

Ponadto, zdaniem naszych Kontrahentów, na tle innych firm oferujących wynajem busów z Poznania, wyróżnia nas WIELOWYMIAROWOŚĆ. To prawda – wszystko zaczęło się od pomysłu na przewóz osób, a obecnie jest na poziomie zróżnicowanych usług, dostosowanych praktycznie do każdego wymagania Klienta. Nie działamy jak tradycyjne firmy przewozowe – staramy się nieustannie rozszerzać swoją ofertę, spełniając tym samym nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Wśród tych usług znajdują się:

Szybka i zarazem fachowa obsługa to drugie imię firmy PRIMAX z dogodnie zlokalizowaną siedzibą na ternie miasta Poznań. Przywiązujemy dużą wagę do jakości świadczonych przez nas usług i atrakcyjnego cennika, ale doskonale wiemy, że podstawą dobrej praktyki jest równie dobre przygotowanie teoretyczne. Potwierdzeniem tej tezy są posiadane przez nas licencje wymagane w branży transportowej, a także zezwolenia na prowadzenie działalności transportu osobowego. Co więcej, naszą flotę stanowią wyłącznie nowoczesne i doskonale wyposażone autokary. Według opinii, przewozy busami to odpowiedzialność, do której należy się odpowiednio przygotować. Dlatego każdy bus przed wyruszeniem w podróż jest poddawany dokładnemu badaniu technicznemu. Nieustannie dążymy do tego, aby podnosić swoje kompetencje oraz podążać za standardami związanymi z wynajmem pojazdów i transportem osób.

Jeśli szukasz firmy z Poznania, która swoim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz dyspozycyjnością, dostosuje ofertę przewozów osobowych do Twoich wymagań oraz oczekiwań, trafiłeś na dobrą stronę. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię autokar na wesele czy transport na lotnisko. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i przedstawisz swoją propozycję, a my postaramy się jak najszybciej zaproponować najlepsze rozwiązanie, oferując bezpieczny transport osób i przystępny cennik usług. Zawsze dostosowujemy warunki współpracy indywidualnie do klienta – zarówno jeśli chodzi o prywatne wyjazdy, jak i zorganizowane wycieczki grupowe. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, do bezpośredniego kontaktu. Mamy nadzieję, że PRIMAX spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, a wszelkie niestandardowe propozycje będą dla nas okazją do doskonalenia swoich umiejętności i dostarczania Kontrahentom usług transportowych najwyższej jakości.