Jesteś tutaj:

Przewóz osób

Przewóz, transport osób – Poznań

Głównym profilem działalności firmy PRIMAX z siedzibą zlokalizowaną na terenie miasta Poznań są przewozy międzynarodowe i krajowe, które realizujemy z wykorzystaniem rozbudowanej floty pojazdów. Swoje usługi transportu świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm i instytucji, obsługując wycieczki, szkolenia, kongresy, wyjazdy sportowe oraz wiele innych wydarzeń.

Od samego początku działalności na rynku, stawiamy przede wszystkim na atrakcyjny cennik usług i profesjonalną obsługę, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie podróży. Swoich Klientów zawsze dowozimy do celu, wszędzie tam, gdzie chcą się znaleźć. Realizujemy nie tylko przewóz osób za granicę, ale także transport na lotnisko z każdego innego miasta w Polsce.

Transport osób – nowoczesne i sprawdzone autokary

Działając jako profesjonalna firma przewozowa, dokładamy wszelkich starań, aby naszą flotę stanowiły wyłącznie nowoczesne i sprawdzone autokary, wyróżniające się doskonałym wyposażeniem oraz bardzo dobrym stanem technicznym. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie poddawane badaniom serwisowym, a dodatkowo każdy z nich został objęty niezbędnym ubezpieczeniem.

Do dyspozycji Klientów oddajemy także komfortowe minibusy, idealne do transportu niewielkich, kilkuosobowych grup. Są to pojazdy, które świetnie sprawdzą się zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych trasach. Zostały przystosowane do przewozu od kilku do kilkunastu osób. Każdy bus posiada klimatyzację, regulowane fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa oraz pojemny bagażnik, dzięki któremu mogą Państwo zabrać ze sobą nawet nieporęczne rzeczy. Na indywidualne życzenie możliwy jest wynajem busa z kierowcą, który bezpiecznie dowiezie pracowników, gości czy uczestników wycieczki do celu. Tego typu pojazdy mogą też stanowić świetną propozycję dla osób, które interesuje autokar na wesele, ale poszukują mniejszego i bardziej praktycznego środka transportu.

Przewóz osób z Poznania za granicę

Wycieczka wakacyjna, wyjazd integracyjny czy pielgrzymka – istnieje wiele okazji, dla których nasi klienci zamawiają u nas międzynarodowy transport osób z Poznania i innych miejscowości polskich. Współpracujemy z kierowcami, którzy mają wieloletnie doświadczenie przy obsłudze długodystansowych tras do rozmaitych krajów europejskich. Udowadniamy, że podróż drogą lądową może być przyjemna, komfortowa i szybka, z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa w drodze. Przewozy odbywają się za pośrednictwem pojazdów, które przechodzą regularne badania techniczne.

Oferujemy transport pasażerski do wielu krajów starego kontynentu, dla grup o dowolnej liczbie uczestników. Mamy dużą flotę nowoczesnych pojazdów, dlatego poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Na dłuższe trasy wysyłamy zawsze więcej niż jednego kierowcę, aby prowadzący autokar miał zapewnionego zmiennika i możliwość odpoczynku dla bezpieczeństwa wycieczki. Przewóz osób odbywa się w systemie door-to-door, dzięki czemu pasażerowie nie będą tracić cennego czasu na dodatkowy dojazd do ostatecznego miejsca docelowego.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy

Realizując przewozy autokarowe, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi kierowcami. Są to doświadczone i doskonale wykwalifikowane osoby, które wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz bardzo dobrą znajomością zarówno polskich, jak i zagranicznych tras drogowych. Każdy z naszych kierowców posiada wszelkie niezbędne dokumenty uprawniające do transportu osób zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy.

przewóz osób Poznań

Szeroka gama usług transportowych

Chcąc sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynkowym i nieustannie rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, świadczymy szeroką gamę usług transportowych, realizując przewozy pasażerskie zarówno dla firm, jak również dla osób prywatnych. Wychodzimy poza określone ramy, na podstawie których działają współczesne firmy przewozowe, realizując nawet najbardziej nietypowe zlecenia transportu.

Do każdego powierzonego naszej firmie zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, każdorazowo oferując usługi świadczone zgodnie z indywidualnie przygotowywanym cennikiem. Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się na terenie miasta Poznań, pozostajemy do dyspozycji osób z całej Polski, świadcząc najwyższej jakości usługi na skalę międzymiastową oraz międzynarodową.

Oferujemy szeroką gamę usług transportu osób, wśród których znajdują się między innymi:

  • wycieczki szkolne i turystyczne,

  • wyjazdy służbowe,

  • międzynarodowe przewozy autokarowe,

  • transfery z lotniska pod dom, dworzec, hotel, itp.,

  • wyjazdy firmowe i integracyjne,

  • imprezy o charakterze dyplomatycznym,

  • wyjazdy zakupowe,

  • przyjęcia okolicznościowe (wesela, koncerty, pokazy, itp.),

  • przewozy pracownicze,

  • transport przesyłek i towarów.

Decydując się na korzystanie z usług transportowych świadczonych przez firmę PRIMAX, otrzymują Państwo gwarancję niezawodności, punktualności i najwyższej jakości. Transport osób jest przez nas realizowany zawsze bezpiecznie i na czas, przy wykorzystaniu nowoczesnej floty pojazdów, każdorazowo dokładnie sprawdzanych przed wyruszeniem w podróż.

Usługi transportowe dla biznesu

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami biznesu, świadcząc dla nich usługi transportowe w szerokim zakresie. Do skorzystania z oferty przewozu osób zapraszamy firmy, które chcą zapewnić swoim pracownikom delegowanym wygodny i bezpieczny transport do miejsca świadczenia pracy. Dla klientów biznesowych mamy atrakcyjny cennik i elastyczne warunki współpracy. Z tej opcji można skorzystać jednorazowo lub wielokrotnie – w tym drugim przypadku przygotujemy specjalną propozycję ofertową. 

Klientów biznesowych zapraszamy także do wybrania naszego transportu osób z okazji wycieczki integracyjnej. Planując imprezę firmową w celu zmotywowania pracowników do dalszej, intensywnej pracy, trzeba pamiętać o komfortowym dojeździe do miejsca organizacji wyjazdu. Niezależnie czy jest ono zlokalizowane w kraju, czy za granicą, zapewniamy, że proponowany przez nas przewóz pasażerski jest idealnym rozwiązaniem. We flocie mamy busy i duże autokary, więc poradzimy sobie z realizacją usługi, bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa.

 

Przewóz osób z Poznania – cennik 

Mimo sporej konkurencji na rynku przewozowym możemy się pochwalić dużym zainteresowaniem naszą usługą ze strony klientów. Na popularność PRIMAX wpływa wysoka jakość floty autokarów, zawsze terminowy przewóz osób z Poznania, a także cennik, który jest konkurencyjny i przejrzysty. Ustalamy go indywidualnie, biorąc pod uwagę zmienne czynniki, jednak gwarantujemy, że ostateczny koszt transportu będzie zadowalający dla obu stron. Zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi w celu dopracowania szczegółów zlecenia.

Przygotowując cennik usługi transportu osób, bierzemy pod uwagę liczbę uczestników wycieczki, na podstawie której dobieramy odpowiednio autokar lub mniejszy bus, a także ewentualnie liczbę pojazdów. Drugim istotnym kryterium wpływającym na koszt obsługi pasażerów jest długość trasy. Zapewniamy konkurencyjne stawki przy większej liczbie kilometrów, w przypadku międzynarodowego przewozu osobowego zamawianego na dowolną okazję.

Przewozy autokarowe dla grup zorganizowanych 

Do współpracy z firmą PRIMAX zachęcamy też przedstawicieli różnego rodzaju instytucji, np. placówek edukacyjnych. Dla tych ostatnich mamy atrakcyjną ofertę transportu osób z okazji wycieczki szkolnej. W naszych komfortowych autokarach wszyscy uczniowie będą mieli zapewnioną wygodną i bezpieczną podróż, bez względu na długość trasy. Przewóz pasażerski rozliczamy zgodnie z atrakcyjnym cennikiem, który jest przejrzysty i ustalany jeszcze na długo przed wyruszeniem w drogę. 

Z naszej usługi transportu mogą korzystać także instytucje religijne, które planują organizację pielgrzymki dla członków swojej wspólnoty. Zapewniamy bezpieczną podróż na częstochowską Jasną Górę czy do oddalonego o setki kilometrów Lourdes we Francji. Szybko, sprawnie i bez opóźnień kierowca zabierze pasażerów w podróż do dowolnego miejsca kultu w Europie. Przewozy osób odbywają się w terminie ściśle dostosowanym do każdego klienta, ponieważ mamy we flocie dużo pojazdów gotowych do wyruszenia w trasę w każdej chwili. 

Przewozy pracownicze

Jedną z podstawowych dziedzin działalności firmy PRIMAX są przewozy pracownicze, które realizujemy zarówno dla dużych zakładów, jak również dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki rozbudowanej flocie nowoczesnych busów i autokarów, możemy zapewnić wszystkim naszym Klientom przewozy na miarę ich oczekiwań. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone
w pasy bezpieczeństwa i elektroniczne systemy, takie jak ABS, ESP, itp.

Przewozy międzynarodowe

Poza transportem krajowym, naszą specjalnością są przewozy międzynarodowe. Chociaż siedziba naszej firmy jest zlokalizowana na terenie miasta Poznań, zagraniczne przewozy autokarowe organizujemy dla Klientów z całej Polski. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi i doskonale wyposażonymi pojazdami w bardzo dobrym stanie technicznym, które pozwalają w bezpieczny i komfortowy sposób osiągnąć cel podróży.

Transport na lotnisko

Obok przewozów pracowniczych, oferta firmy PRIMAX obejmuje transport na lotnisko. Usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych, poszukujących bezpiecznego i niezawodnego środka transportu, na który zawsze można liczyć. Specjalizujemy się w dowozie na lotniska w całej Polsce, realizując transport z portów lotniczych pod sam dom, hotel, dworzec czy w każde inne wyznaczone miejsce.