Jesteś tutaj:

FAQ

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Podróż za granicę to coś, do czego należy być dobrze przygotowanym. Warto nie tylko zaznajomić się z miejscem stanowiącym cel wycieczki i zdecydować, co chcemy zwiedzić, ale też zadbać o transport. Nasza firma od lat zajmuje się organizowaniem przewozu osób w Europie, stąd wiemy, czego można się spodziewać po wizycie w konkretnych państwach – w związku z tym odpowiedzieliśmy na kilka najczęściej zadawanych pytań dotyczących wycieczek za granicę.
Przede wszystkim załatwiania wszelkich formalności dotyczących wizyty w obcym państwie, w tym między innymi kwestii transportu oraz pakowania, nie powinno się zostawiać na ostatnią chwilę. Oprócz tego istotne może okazać się wstępne zapoznanie z miastem, w którym chcemy się zatrzymać – szczególnie warto jest zorientować się w atrakcjach turystycznych i wstępnie opracować plan zwiedzania. Pomoże to zaoszczędzić sporo czasu już na miejscu. Jeśli chodzi o transport osób z Poznania, najrozsądniejsze i najoszczędniejsze rozwiązanie to skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w przewozach. Pozwoli to uniknąć problemów związanych z kryteriami technicznymi, które musi spełnić samochód, ale też wielogodzinną, męczącą podróżą autem. Wypożyczenie busa to komfortowy wybór oraz pełne bezpieczeństwo zapewniane przez naszych wysoko wykwalifikowanych kierowców. W podróż autokarem oprócz dużego bagażu warto zabrać ze sobą również bagaż podręczny, który zawierał będzie wszystko to, co zawsze potrzebne pod ręką. Kolejną ważną kwestią jest zaopatrzenie się w gotówkę w walucie obowiązującej w kraju, który odwiedzamy. Dla bezpieczeństwa warto też zapisać w telefonie numer do Ambasady RP znajdującej się na miejscu – w niektórych, trudnych okolicznościach jej wsparcie może okazać się potrzebne. Chcąc porozumieć się z mieszkańcami odwiedzanego kraju nie zaszkodzi zabrać ze sobą słownika z rozmówkami.
Każdy z naszych autokarów posiada pasy.
W autokarach Scania Irizar New Century , Scania Irizar i6 znajduje się toaleta.
Tak, każdy z naszych autokarów ma klimatyzowane wnętrze. Pasażerowie mogą regulować moc i kierunek nawiewu za pomocą panelu znajdującego się nad fotelami.
Tak, w naszych autokarach każdy uczestnik wycieczki może korzystać z indywidualnego oświetlenia.
Wycieczki klasowe to dla młodzieży długo wyczekiwana odskocznia od szkoły, czas, kiedy w końcu mogą odpocząć od podręczników na rzecz zwiedzania ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Jako firma przewozowa chętnie zajmujemy się organizowaniem bogatych w treści dydaktyczne wycieczek dla szkół w niskich cenach. Bogate doświadczenie pozwala nam opracować możliwie dogodną trasę oraz odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo podróżników.
Tak, w każdym z naszych autokarów przewidziane jest miejsce dla pilota wycieczki.
Wycieczka to szansa na bliższe zapoznanie się ze współpracownikami, wspólne spędzenie czasu w środowisku innym niż firmowe, co z całą pewnością pozytywnie oddziałuje na ogólną atmosferę udzielającą w miejscu pracy i efektywność zespołu. Chcemy zaoferować Państwu transport osób na szkolenia, eventy, uroczystości firmowe i spotkania biznesowe.
Autokar Scania Irizar New Century posiada dwa barki, a Scania Irizar i6 – jeden.
Autokar Scania Irizar New Century posiada dwie lodówki, a Scania Irizar i6 – jedną.
Jako firma od lat zajmująca się przewozem osób, mamy świadomość tego, że liczy się nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo pasażerów i ich bagażu. Autokary, które przeznaczone są do przewozu kilkudziesięciu osób, posiadają powiększane luki bagażowe.
Tak. Autokary takie jak Marcedes Sprinter i Scania Irizar i6 mają haki holownicze.