Autokar na wesele – Poznań

Logistyka transportu gości weselnych to z całą pewnością nie lada wyzwanie dla każdej Młodej Pary. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, firma Primax z siedzibą na terenie miasta Poznań, oferuje kompleksowe usługi z zakresu wynajmu autokarów i autobusów na wesele. Wykwalifikowana kadra kierowców, nowoczesna flota pojazdów oraz atrakcyjny cennik – to tylko niektóre cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Nowoczesne i doskonale wyposażone pojazdy

Nasza flota obejmuje nowoczesne, doskonale wyposażone autokary sprawdzonych i cenionych na rynku marek, dzięki którym sprawnie i bezproblemowo realizujemy transport osób nie tylko na terenie Poznania, ale także wielu innych regionów Polski. Każdy udostępniany przez nas autokar na wesele wyróżnia się nie tylko bogatym wyposażeniem wewnętrznym, ale także bardzo dobrym stanem technicznym, zapewniając pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Wszystkie pojazdy są regularnie poddawane niezbędnym badaniom serwisowym.

Wśród szerokiej gamy pojazdów znajduje się między innymi autobus Scania Irizar, który doskonale sprawdzi się jako autokar na wesele dla grup liczących sobie ok. sześćdziesiąt osób. Jego standardowe wyposażenie obejmuje:

  • klimatyzację,
  • CD/Audio/DVD,
  • rozsuwane fotele,
  • lodówkę,
  • toaletę,
  • pasy bezpieczeństwa,
  • indywidualne oświetlenie.

Bezpiecznie, komfortowo i na czas

Działając jako profesjonalna firma przewozowa, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważne w transporcie osób jest bezpieczeństwo. Dbamy o nie z ogromną precyzją, proponując naszym Klientom wyłącznie sprawne technicznie autokary na wesele, gwarantujące bezpieczne dotarcie do kościoła i sali weselnej, jak i powrót z zabawy.

Naszym atutem jest nie tylko nowoczesna flota pojazdów. Proponujemy wynajem autokarów i autobusów z doświadczonymi i wysoce wykwalifikowanymi kierowcami, którzy mają na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych zleceń i zadowolonych Klientów. Od początku działalności wychodzimy poza schematy, na podstawie których działają firmy przewozowe, dlatego jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego, nawet najbardziej nietypowego zadania z zakresu transportu.

Profesjonalne przewozy autokarowe nie tylko na wesele

PRIMAX realizuje przewóz osób nie tylko na wesela, ale także na wiele innych imprez okolicznościowych czy na spotkania rodzinne. Dopasowując ofertę wraz z cennikiem do indywidualnych potrzeb, mogą mieć Państwo pewność, że przewóz autokarowy zostanie wykonany tak, jak należy, a zaproszeni goście odbędą bezpieczną podróż w komfortowych warunkach.