Wynajem autokarów i busów – Poznań i cała Polska

Firma PRIMEX z siedzibą zlokalizowaną na terenie miasta Poznań oferuje wynajem busów i autokarów na każdą okazję. Niezależnie od tego czy interesuje Państwa wypożyczenie busa na lokalną wycieczkę, autokar na wesele czy transport osób za granicę, jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę. Dzięki temu, że nie działamy według określonych schematów, jak standardowe firmy przewozowe, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet nietypowego zlecenia, proponując atrakcyjny cennik i korzystne warunki współpracy. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, instytucji, grup zorganizowanych oraz do osób indywidualnych.

Nowoczesne busy i autokary

Nasza flota obejmuje nowoczesne autokary i busy, które nie tylko w pełni wpisują się w potrzeby pasażerów, ale także gwarantują im komfort i bezpieczeństwo zarówno na krótszych, jak i na dłuższych trasach. Są to pojazdy pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych na rynku marek, takich jak Scania, Mercedes czy Volkswagen, które wyróżniają się nie tylko bogatym wyposażeniem wewnętrznym, ale i znikomą awaryjnością. Wszystkie są klimatyzowane, a część z nich posiada w wyposażeniu lodówkę, toaletę, indywidualne oświetlenie oraz regulowane fotele. Każdy bus jest regularnie serwisowany, dzięki czemu odznacza się bardzo dobrym stanem technicznym.

Proponujemy wynajem autokarów i busów umożliwiających transport w komfortowych warunkach od siedmiu do sześćdziesięciu osób:

  • Scania Irizar (59+1+1),
  • Mercedes Sprinter (20+1),
  • Mercedes Vito (7+1),
  • Volkswagen Caravela (8+1),
  • Mercedes Vito Tourer (7+1).

Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę na przewóz osób, dostosowując ją wraz z cennikiem do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możemy zaproponować wynajem busa z kierowcą lub większego pojazdu, dbając o pełen profesjonalizm i w razie potrzeby zapewniając rezerwowe autokary.
Aby możliwa była szybka i precyzyjna wycena, prosimy o podanie jak największej ilości danych dotyczących przejazdu oraz jego rodzaju (czy będą to krajowe przewozy pasażerskie czy międzynarodowe przewozy autokarowe, itp.). Interesują nas w szczególności następujące informacje:

  • skąd i dokąd ma się odbyć przejazd (np. z Poznania do Warszawy),
  • w jakim terminie planowany jest wyjazd i powrót,
  • ile będzie wynosić w przybliżeniu czas postoju kierowcy na miejscu,
  • jaki model pojazdu Państwa interesuje.

Oferując wynajem autobusów i autokarów na wesele, działamy jako legalny i licencjonowany przewoźnik. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia wymagane do przewozu osób zarówno na terenie Polski, jak i państw całej Europy.

Wynajem busów

W ramach swojej działalności, firma PRIMEX proponuje wynajem busów przystosowanych do przewozu w komfortowych warunkach od siedmiu do dwudziestu osób. Są to nowoczesne pojazdy w doskonałym stanie technicznym, które są poddawane regularnym przeglądom serwisowym. Stawiamy na elastyczność działania, dlatego ofertę staramy się każdorazowo dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Wynajem autokarów

Poza możliwością wypożyczenia busa, nasza firma oferuje profesjonalny wynajem autokarów, idealnych do przewozu osób zarówno na krajowych, jak również na międzynarodowych trasach. Nasza flota obejmuje pojazdy znanych i cenionych marek, które poza bogatym wyposażeniem wewnętrznym cechują się znikomą awaryjnością. Wszystkie autokary są w pełni sprawne, ubezpieczone i gwarantują komfortowe podróżowanie.

Autokar na wesele

Zapewniamy kompleksową obsługę transportową podczas przyjęć weselnych organizowanych na terenie miasta Poznań i okolic. Każdy oferowany przez naszą firmę autokar na wesele stanowi nowoczesny oraz w pełni sprawny technicznie pojazd, przystosowany do przewozu grup liczących sobie do sześćdziesięciu osób. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej, zapewniamy Państwu gwarancję wysokiej niezawodności.