Transport na lotnisko w Poznaniu

Poza usługami związanymi z międzynarodowym i krajowym przewozem osób, firma PRIMAX z Poznania specjalizuje się w sprawnym i bezstresowym transporcie na lotnisko. Nasze usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw i instytucji, jak również do klientów indywidualnych oraz wszystkich tych, którzy poszukują niezawodnego środka komunikacji, by bez przeszkód dotrzeć na poznańskie lotnisko.

Naszą specjalnością jest komfortowy transport na lotnisko, ale jako profesjonalna firma przewozowa, zapewniamy także bezpieczny przewóz osób na dworce kolejowe i autobusowe. Nie działamy według określonych schematów, jak funkcjonujące na rynku firmy przewozowe, dlatego nie boimy się podjąć żadnego zlecenia. Nasze największe atuty to nowoczesna flota pojazdów, wykwalifikowana kadra kierowców oraz przystępny cennik.

Kompleksowe przewozy na lotnisko Poznań – Ławica

Oferujemy transport na lotnisko Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, który realizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych i doskonale wyposażonych pojazdów. Każdy bus posiada szereg udogodnień w postaci klimatyzacji i regulowanych foteli, a dodatkowo jest objęty niezbędnym ubezpieczeniem. Naszą flotę stanowią wyłącznie modele w bardzo dobrym stanie technicznym, cieszące się uznaniem nie tylko ze względu na wysoki komfort jazdy, ale i niedużą awaryjność.

W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi z zakresu transportu na lotnisko również w święta, w dzień i w nocy.

Organizujemy przewóz osób na lotnisko zarówno dla grup zorganizowanych, jak i indywidualnych. Obsługujemy między innymi:

  • wycieczki szkolne,
  • wyjazdy biznesowe,
  • szkolenia firmowe,
  • transport grup muzycznych i filmowych,
  • przewozy pracownicze,
  • zlecenia indywidualne w systemie „door to door”.

Poza tym, że realizujemy transport osób na lotnisko, proponujemy także wynajem busa
z kierowcą, na podstawie indywidualnie ustalonego cennika. Taka opcja daje możliwość zaplanowania kursu według własnych preferencji wraz z ustaleniem dokładnej godziny i miejsca odbioru, aby móc na czas dotrzeć do portu lotniczego.