Przewozy pracownicze w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i odpowiadając potrzebom rynku, firma PRIMAX z Poznania świadczy profesjonalne usługi z zakresu przewozów pracowniczych. Nasza flota obejmuje nowoczesne i doskonale wyposażone autokary, które pozwalają zapewnić zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport osób. Bardzo dobra organizacja pracy, kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz rozsądny cennik – to najważniejsze cechy, które wyróżniają nasze przedsiębiorstwo.

Kompleksowy przewóz osób

Organizujemy zarówno okazjonalne, jak i regularne przewozy pracownicze. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie miasta Poznań, usługi świadczymy na terenie całej Polski
i Europy. W branży transportowej działamy od kilkunastu lat, dlatego realizowane przez nas przewozy autokarowe stanowią gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności transportu. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierowcami, którzy doskonale wiedzą, jak ważna jest ostrożność w trudnych warunkach pogodowych i są w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Doskonale znają też trasy, którymi są realizowane przewozy osób i wiedzą czego można się spodziewać, poruszając się po drogach obcego państwa.

Z naszych przewozów pracowniczych korzystają między innymi:

  • brygady remontowe,
  • ekipy budowlane,
  • załogi samolotów,
  • grupy montażowe,
  • pracownicy zakładów przemysłowych, itp.

Jako nieliczni oferujemy kompleksowy przewóz osób, wychodząc poza ściśle określone schematy, na podstawie których działają firmy przewozowe. Poza szeroką gamą usług obejmujących przewozy pracownicze z miasta Poznań w dowolne miejsce Polski czy Europy, proponujemy również wynajem busa z kierowcą. Takie rozwiązanie stanowi świetną alternatywę zwłaszcza dla małych, kilkuosobowych firm.

Oferta dla firm i klientów indywidualnych

Działając jako sprawdzona firma przewozowa, świadczymy usługi zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla prywatnych klientów. Od początku działalności na rynku stawiamy nacisk na uzasadniony stosunek ceny do jakości usług transportowych, a wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z indywidualnie ustalanym cennikiem.

Świadczone przez naszą firmę przewozy pracownicze to przede wszystkim:

  • elastyczne i indywidualnie ustalane warunki współpracy,
  • nowoczesna flota pojazdów – każdy bus stanowi komfortowy pojazd z klimatyzacją, w bardzo dobrym stanie technicznym,
  • doświadczeni kierowcy z doskonałą znajomością polskich i europejskich tras,
  • punktualność,
  • uczciwe, rozsądne stawki.